
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 7.68 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 50 ppm |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 3.6 V |
| Supply Current | 28 mA |
| Output Format | CMOS |
Stock: 622
Distributors
pcbx
Unit Price$1.54502
Ext.Price$1.54502
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.54502 | $1.54502 |
| 10 | $1.28323 | $12.83230 |
| 25 | $1.17603 | $29.40075 |
| 50 | $1.07779 | $53.88950 |
| 100 | $0.98775 | $98.77500 |
| 300 | $0.95113 | $285.33900 |
| 500 | $0.91587 | $457.93500 |
| 1000 | $0.88231 | $882.31000 |
